خبرگزاری خبرآنلاین – آخرین اخبار ایران و جهان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به انتقادهای گسترده از کاهش سرعت اینترنت، اخبار منتشر شده در این خصوص را فیک و جعلی دانسته است. دبیرکل ناتو در سخنانی گفت: روسیه نیروهایش را از اوکراین خارج سازد و به مسیر دیپلماسی بازگردد. درباره دو جمهوری خودخوانده در شرق اوکراین چه میدانیم؟ وضعیت اینترنت و تناقضهای گفتاری مسوولان با واقعیت و وعدههای داده شده برای مردم روشن است، ولی در بسیاری از امور این حد از وضوح دیده نمیشود.

جعفرزاده گفت: من نمیگویم که دولت آقای روحانی ایراد نداشت، ولی الان مردم آرزو میکنند که وضعیت به دوران روحانی برگردد. جمعی از معلمان در شهرهای مختلف کشور برای اجرای طرح رتبهبندی و بهبود وضعیت معیشت خود در مقابل ادارات آموزش و پرورش استان خود تجمع کردند. وقتی رهبران سازمان کارکنان خود را مدیریت خرد میکنند، این حس اعتماد را کمرنگ میکنند و باعث میشوند رفتارهایی مبنی بر شانه خالی کردن از مسوولیت از آنها سر بزند.

ابطال رای کمیسیون مشترک مبنی بر تصویب کلیات طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی، حاشیههایی را در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی ایجاد کرد. ریاست کمیسیون مشترک در عرض کمتر از سی ثانیه برای کلیات طرح صیانت(محدودسازی اینترنت) رای گرفت و کلیات طرح رای آورد. رویکرد چین در قبال آمریکا، روسیه و اوکراین چیست؟ وزارت کشور اوکراین اعلام کرده است که نبرد در نزدیکی انبار زبالههای هستهای چرنوبیل در جریان است.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در دیدار با وزیر خارجه عراق پیامی را برای از سرگیری مذاکرات دریافت کردیم و ما هم آمادگی خود را اعلام کردیم. روابط عمومی پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز از سقوط هواپیمای جنگنده در تبریز خبر داد و اعلام کرد: علت این سانحه در حال بررسی است. معاون امور پارلمانی و مجلس اتاق تعاون ایران با اشاره به تازه ترین مباحث مطروحه کمیسیون تلفیق از مصوبات این کمیسیون در خصوص نفت و میعانات گازی خبر داد. واکنشها به تصویب طرح محدودسازی اینترنت؛ عیدی نمایندگان مجلس به مردم با یک رایگیری عجیب| چه بلایی قرار است بر سر اینترنت بیاید؟

دیدگاهتان را بنویسید