مهمترین اخبار روز

بارش سنگین برف با حجم بیش از یک متر از روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ظهر روز اول بهمن ماه موجب مسدود شدن بسیاری از راههای مواصلاتی در مازندران شده است. منطقه گله دار، در جنوب فارس با سطح زیر کشت بیش از ١٥ هکتار گل نرگس یکی از تولید کنندگان اصلی این محصول در فارس و کشور است.

چرا خاتمی برخلاف احمدینژاد اجازه خروج از کشور ندارد؟ هرساله حدود ۹۵ کشور در حوضه کنوانسیون رامسر مطالعاتی را در زمینه حفظ تالابها منتشر میکنند. هنری جذاب که نقش و نقوش هندسی با حرکات دلنشین دست و پا جلوهای زیبا به آن میبخشد و ترکیب آن با رنگهای شاد هر چشمی را شیفته خودش میکند.

طاق بستان به معنی طاقی از سنگ، مجموعهای از سنگ نگارهها و سنگ نبشتههای دوره ساسانی است که در شمال غربی شهر کرمانشاه واقع شده است. این هواپیما که از نوع فوکر ۲۸ میباشد، در کارخانه فوکر در هلند ساخته شد و نخستین پرواز خود را در سال ۱۹۷۶ میلادی انجام داد. بارش اولین برف زمستانی در سال جاری موجب خوشحالی مردم سنندج و حضور آنان در معابر عمومی و پارکها شد. بارش برف زمستانی شهر همدان را سفید پوش کرد. بارش برف زمستانی در شهر اصفهان باعث خوشحالی مردم شد.

با توافق استانداری اصفهان، آبمنطقهای، جهاد کشاورزی و صنف کشاورزان، صبح دوازدهم بهمنماه ۱۴۰۰، آب زایندهرود برای کشت کشاورزان شرق اصفهان رهاسازی شد. به منظور آزادسازی سواحل سازههای غیرقانونی ایجاد شده در جزیره قشم تخریب شد. دهستان احمدی منطقهای در شمال استان هرمزگان به مرکزیت شهر سرگزاحمدی است. وزیر بهداشت: کرونا تحت کنترل است! همانطور که پیشبینی میشد موج ششم شیوع سویه جدید کرونا (امیکرون) در ایران آغاز شده و طبق آمار هر روز شهروندان بیشتری درگیر این بیماری میشوند. قوی فریادکِش گونهای از قو است که در نیمکره شمالی زندگی میکند. از جان فرهاد مجیدی چه میخواهید؟ شهرکرد بام ایران با مشکل در تامین آب شرب مواجه شده است و هم اکنون تامین قسمتی از آب شرب مورد نیاز این شهر توسط تانکرهای آبرسان انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید