تیتر جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان

ساحل خواری و تجاوز به حریم عمومی، پدیدهای است که تازگی ندارد و در سالهای گذشته برخی افراد و سازمانها به بهانه ساخت مراکز فرهنگی و گردشگری در حوزه دریا، پا روی قوانین گذاشتند. رئیسجمهور روسیه که پیشتر بارها گفته بود که قصد حمله به اوکراین را ندارد حالا به ارتش این کشور دستور حمله و تجاوز به خاک اوکراین را صادر کرده است. بحران اوکراین| روسیه و غرب برای جنگی تمامعیار آماده میشوند؟ تصمیم دیشب رئیس جمهور روسیه برای به رسمیت شناختن استقلال «دونتسک» و «لوهانسک» از اوکراین با واکنش شدید آمریکا و اروپا و حتی ترکیه مواجه شده است.

پایان بد در انتظار جنگ پوتین علیه اوکراین/ چه کسی به روسیه حق کشورگشایی داد؟ چه کسانی مقابل شفافیت غولهای خودروساز ایستادهاند؟ واکنشها به تصویب طرح محدودسازی اینترنت؛ عیدی نمایندگان مجلس به مردم با یک رایگیری عجیب| چه بلایی قرار است بر سر اینترنت بیاید؟ معاون امور پارلمانی و مجلس اتاق تعاون ایران با اشاره به تازه ترین مباحث مطروحه کمیسیون تلفیق از مصوبات این کمیسیون در خصوص نفت و میعانات گازی خبر داد.

ریاست کمیسیون مشترک در عرض کمتر از سی ثانیه برای کلیات طرح صیانت(محدودسازی اینترنت) رای گرفت و کلیات طرح رای آورد. وضعیت اینترنت و تناقضهای گفتاری مسوولان با واقعیت و وعدههای داده شده برای مردم روشن است، ولی در بسیاری از امور این حد از وضوح دیده نمیشود. به دنبال تنشها بین روسیه و اوکراین، قیمت نفت پس از سالها مجددا سه رقمی شد و به ۱۰۰ دلار رسید. پوتین مدعی شده که در پاسخ به درخواست کمک نظامی سران منطقه جداییطلب شرق اوکراین، دستور عملیات ویژه در منطقه دونباس را صادر کرد. رئیس سازمان بازرسی کل کشور، به تشریح جزئیات صدور احکام قضائی مسئولان وقت منطقه آزاد کیش به جرم تبانی در معاملات دولتی پرداخت.

چرا هنوز عیدی بازنشستگان پرداخت نشده است؟ رئیس سازمان بازرسی کل کشور و سخنگوی قوه قضاییه با حضور در برنامه نگاه یک به تشریح عملکرد دستگاه قضا در مبارزه با فساد پرداخت. دهستان احمدی منطقهای در شمال استان هرمزگان به مرکزیت شهر سرگزاحمدی است. تالاب سرخرود در منطقه وزرامحله شهرستان فریدونکنار است که هر ساله با فرارسیدن فصل زمستان میزبان جمعیت زیادی از قوهای مهاجر به این تالاب است. رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ثبات و آرامش امروز کشور ما در سطح منطقه و حتی در سطح جهان مثالزدنی است. آیتالله جوادی آملی امروز در واکنش به موضوع طرح صیانت از حقوق کاربران اینترنت، توئیتی منتشر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید