اخبار روز ایران و جهان

فاجعه دوم چرنوبیل در راه است؟ وزارت کشور اوکراین اعلام کرده است که نبرد در نزدیکی انبار زبالههای هستهای چرنوبیل در جریان است. مذاکرات وین در نقطه حساس| تمایل دولت رئیسی به مذاکره با آمریکا؛ چه در پیش است؟ چرا رئیسی وعده سرعت بالای اینترنت داد و الان خلافش عمل میشود؟ سرعت اینترنت در دولت رئیسی به شدت کاهش پیدا کرده اما وزیر ارتباطات انکار میکند!

جعفرزاده گفت: من نمیگویم که دولت آقای روحانی ایراد نداشت، ولی الان مردم آرزو میکنند که وضعیت به دوران روحانی برگردد. وابستگی بیشتر دولت به درآمدهای نفتی؟ فرمان پوتین برای حمله به اوکراین: مسئولیت هرگونه خونریزی بر عهده اوکراین خواهد بود! فیلم| اولین اظهارنظر پوتین پس از حمله به اوکراین/ اشغال اوکراین در دستور کار روسیه؟

رئیسجمهور روسیه که پیشتر بارها گفته بود که قصد حمله به اوکراین را ندارد حالا به ارتش این کشور دستور حمله و تجاوز به خاک اوکراین را صادر کرده است. رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ثبات و آرامش امروز کشور ما در سطح منطقه و حتی در سطح جهان مثالزدنی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور، به تشریح جزئیات صدور احکام قضائی مسئولان وقت منطقه آزاد کیش به جرم تبانی در معاملات دولتی پرداخت. رئیس سازمان بازرسی کل کشور و سخنگوی قوه قضاییه با حضور در برنامه نگاه یک به تشریح عملکرد دستگاه قضا در مبارزه با فساد پرداخت. جمعی از معلمان در شهرهای مختلف کشور برای اجرای طرح رتبهبندی و بهبود وضعیت معیشت خود در مقابل ادارات آموزش و پرورش استان خود تجمع کردند. منطقه گله دار، در جنوب فارس با سطح زیر کشت بیش از ١٥ هکتار گل نرگس یکی از تولید کنندگان اصلی این محصول در فارس و کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید