همه چیز درباره کرونا ویروس – بیمارستان والفجر تفرش

ترکیب این مشکل با ناتوانی نوزاد در ابراز مشکلاتی که پوشیدن ماسک برایش ایجاد میکند یا ناتوانیاش در برداشتن ماسک از صورت خود میتواند خطر خفگی را ایجاد کند. مدت قرنطینه را در خانه خود میگذرانید. مسائل بهداشتی را به خاطر داشته باشید، دستهای خود را بشویید، از ماسک استفاده کنید و فاصله اجتماعی کافی را با دیگران رعایت کنید. مؤسسه بهداشت و رفاه توصیه می کند که تا زمانی که نتیجه این تست دوم را دریافت نکرده اید، از تماس با دیگران خوداری کنید. مثلاً نمیتوانید به محل کارف مدرسه، مهد کودک، تفریحات و سرگرمی، فروشگاه، داروخانه، کلیسا یا مسجد بروید، چون که در این اماکن پرهیز از تماس نزدیک دشوار است.

ساعات کار و مشخصات تماس آنها در وب سایت شهرداری محل اقامت خودتان موجود است. در این صفحه عمومی ترین اطلاعات در مورد تأثیرات ویروس کرونا در فنلاند و لینک هایی به صفحات مسئولین که دارای اطلاعات دقیق تری می باشند، موجود می باشد. ویروس های کرونا دارای منشاء حیوانی هستند و به عبارت دیگر بین انسان ها و حیوانات سرایت می کنند. تمام اشخاص 5 ساله و مسن تر از آن می توانند واکسن کرونا دریافت کنند. تمام واکسن های کرونا که در فنلاند از آنها استفاده می شوند، از اداره کل داروی اروپا (EMA) اجازه فروش دریافت کرده اند.

واکسن برای شما رایگان است. ممکن است شما حق دریافت پول روزانه بیماری مسری را داشته باشید. اگر بیمار هستید و تصور میکنید که ممکن است علت آن ویروس کرونا باشد باید به یک ارائه دهنده خدمات درمانی اطلاع دهید و به دنبال درمان زودهنگام باشید. اگر بیمار شدید، در خانه بمانید. سنندج – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ١٣٧ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس و جان باختن پنج نفر در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون در استان خبر داد. هنگامی که از کشورهای ریسک وارد فنلاند می شوید، در مرز برای کنترل پزشکی راهنمایی می شوید. کارآیی محافظتی همه واکسن های کرونا در مقابل بیماری جدی ویروس کرونا خوب است.

در صفحات اینترنتی سازمان بهداشت و رفاه (THL) اطلاعات دقیقتری در مورد واکسن کرونا وجود دارد. می توانید تست سریع کرونا در خانه را هم انجام دهید. برای علائم خفیف کرونا معمولاً نیازی به تست دادن نیست. کرونا آن هیولای ترسناکی که رسانههای شایعهپرداز برای تزریق جو روانی منفی به مردم ساختهاند نیست. پزشک ممکن است علاوه بر شرح حال و معاینه، آزمایش ترشحات تنفسی و سیتیاسکن قفسهسینه هم درخواست نماید یا دستور بستری در بیمارستان برای فرد بنویسد. اگر در حال حاضر در منطقهای زندگی میکنید که میزان سرایت کووید-19 در آن بالاست، حتی اگر واکسن زدهاید، در فضاهای بستهای که افرادی غیر از اعضای خانوارتان در آن حضور دارند، ماسک بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید